Nabídka služeb

Zákazníkům můžeme nabídnout tyto služby:
 • Zakázková výroba šperků
  • dle Vašeho návrhu a přání nebo dle našich vzorů. Váš šperk můžeme navrhnout a zhotovit kresbu nebo nákres na ruční papír.Tento originální návrh (který už nebude realizován pro jiného zákazníka) a originální šperk se může zařadit do kategorie luxusních dárků pro Vaše nejbližší.Šperky s diamanty mají certifikát o pravosti a kvalitě kamene.
 • Výroba zásnubních a snubních prstenů
  • podle katalogu nebo zcela dle Vašeho přání zhotovíme zásnubní a snubní prsteny ze zlata, včetně kombinací různých barev, nebo ze stříbra.Do prstenů vsazujeme zirkony nebo na přání diamanty nebo moissanity.Dnešní dobou je v katalozích přes 200 vzorů a je možné si vlastní vzor prstenů vytvořit kombinací několika z nich.
 • 3D návrh šperků a 3D tisk šperků   NOVINKA!
  • Na základě Vaší představy a návrhu Vám navrhneme originální šperk dle Vašich přesných představ. Návrh zpracujeme pomocí 3D technologie na programu RHINOCEROS, díky které lze vymodelovat i komplikované tvary s propracovanými detaily, např. šperky s plochou kamenů - tzv. pavé, šperky firemní se znaky společnosti a s nápisy.

   Po schválení 3D návrhu vyrobíme 3D model šperku -> prototyp. Slouží nám k tomu 3D tiskárna Envisiontec Aureus. Ze speciální pryskiřice vznikne vzor, který si můžete prohlédnout a případně se znovu může upravit návrh v počítači.

   Prototyp šperku se přímo odlévá na licím zařízení Indutherm a tím vzniká šperk z Vámi zvoleného materiálu. Poté se šperk ručně opracuje, zasadí se kameny a vyleští se. Šperky z bílého zlata a stříbra můžeme též poradiovat - barva šperku dostane krásně jasnou bílou barvu.

   U všech zhotovených prototypů můžeme zajistit malosériovou i velkosériovou výrobu.

   Nabízíme výrobu formy z prototypu, volné kapacity lití.
 • Maturitní ročníky, firmy, zájmové kluby
  • si u nás mohou objednat prsteny (maturitní prsteny se jménem a rokem ukončení studia), přívěsky, jehlice, nebo kravatové spony jako vzpomínku, nebo ocenění pro odběratele, zaměstnance a kolegy s logem firmy.
 • Zhotovení moissanitových šperků
  • Moissanite je dostupný luxus s vyjímečnou září, leskem a úžasnou brilancí.Je to nádherný skoro bezbarvý drahokam,tvoří úplně novou, vlasní kategorii mezi klenoty. Není napodobeninou ani náhražkou, ale unikátní drahokam s vynikající brilancí a ohněm.Jedna z jeho ceněných vlastností je optická vlastnost rozložit bílé světlo procházející skrz broušený kámen na nádherné, duhové barvy.Má dva a půl krát více ohně než diamant,je tvrdší než rubín nebo safír a svou tvrdostí(9 1/4) je těsně před diamantem, který je nejtvrdším nerostem.Díky tvrdosti má velkou odolnost proti poškrábání a poškození.Každý drahokam je odborně ručně broušený, vysoce kvalitní, ojedinělé broušení maximalizuje brilanci klenotu a vylepšuje jeho vynikající záři a takzvaný oheň.Moissanite drahokam má certifikát a doživotní zárukou na stálost ohně a brilance.
 • Pro velkoodběratele a klenotnictví
  • nabízíme kromě oprav pro Vaše zákazníky, zhotovení povrchových úprav šperků( rhodiování, zlacení, stříbření). Dále nabízíme volné kapacity lití na odlévacím zařízení Indutherm, který zaručuje velmi kvalitní odlitky včetně zhotovení gumové formy a voskových modelů. Pro velkoobchody se zlatým a stříbrným zbožím nabízíme malo i velko sériovou výrobu šperků s použitím zirkonů, granátů nebo jiných drahých kamenů.
 • Laserové svařování šperků ze zlata, stříbra, oceli, opravy brýlových obrouček z titanu   NOVINKA!

Kategorie

Novinky

13. 09. 2012
3D návrh šperků a 3D tisk šperků
Více informací...
13. 09. 2012
Laserové svařování šperků ze zlata, stříbra, oceli, opravy brýlových obrouček z titanu
Více informací...